Nábor na basketbal

Informace pro zájemce o basketbal

Vytvořeno 7.9.2017

Organizace školního roku

Důležitá data pro celý školní rok najdete zde

Vytvořeno 28.8.2017

Pomůcky pro šk. rok 2017/2018

Seznam pomůcek pro 2 - 9. třídu je v Excelu a každá třída má svůj list.

Upozornění pro 4. a 5. třídu - Nekupujte prosím výkresy a barevné papíry, budeme je objednávat ze školy za výhodnou cenu!

Změněno 13.7.2017

Potřeby pro prvňáčky

Seznam pomůcek do 1. třídy a organizace prvního školního dne

Změněno 29.6.2017   Pokračování

Genki English

Už téměř celý školní rok učíme Anglický jazyk novou metodou v prvních třídách základní školy a ve všech třídách mateřské školy.

Změněno 8.6.2017   Pokračování

Přijetí do MŠ

Rozhodnutí o přijetí do MŠ pro šk. rok 2017/2018

Změněno 2.6.2017

Nové zvonění

Od 1. 3. 2017 máme ve škole nově upravené zvonění, přestávka po 4. hodině bude trvat 10 minut do 11.20 hod a všechny další časy se o 5 minut posouvají, 6. hodina tak bude končit ve 13.00 hod

Změněno 1.3.2017   Pokračování

Elektronická žákovská - důležité

Optimalizací zabezpečení aplikace EŽK došlo ke změně adresy aplikace Bakaláři. Při přístupu přes internetový prohlížeč z PC použijte nově nastavený odkaz k přihlášení do EŽK, který najdete na našich stránkách. Na adrese uložené v historii Vašeho prohlížeče bude zobrazena výstraha s chybou certifikátu

Změna se týká i přístupu z mobilní aplikace Bakaláři. Nejjednodušší způsob změny adresy je odhlásit se z mobilní aplikace Bakaláři a znovu dát vyhledat školu a přihlásit se.
Nové URL ZS Dolní Loučky je: https://zsdolniloucky.bakalari.cz/bakalari/login.aspx.

Přihlašovací údaje zůstávají platné.

Přihlášení do elektronické žákovské knížky

Nastavení mobilních Bakalářů po změně zabezpečení

Bakaláři z mobilu

Změněno 15.2.2017

Skutečně zdravá škola

Naše škola se připojila do programu Skutečně zdravá škola, Díky tomuto programu mají školy jedinečnou příležitost pomoci dětem a mladým lidem pochopit, co je opravdové jídlo, a poskytnout jim praktické životní dovednosti. Znalosti, které během výuky děti získávají o jídle, stejně tak jako jídlo, které školy nabízejí na svačiny a obědy, pomáhají vytvářet kulturu zdravého stravování.

Změněno 10.6.2016   Pokračování

Strana 1