Potřeby pro prvňáčky

Změněno 29.6.2017

Aktovka, pouzdro, desky na sešity, obal na písmena, obal na číslice, obaly na sešity, obaly na pracovní sešity (až děti v září dostanou), obaly na učebnice, 5x sešit 512, 2x sešit 513, 1 deníček na úkoly, tužka č.1, 2x tužka č. 2, pero (bude potřeba až od listopadu), guma, ořezávátko, nůžky, lepidlo v tubě, lepidlo herkules, kelímek, plochý štětec široký, kulatý štětec tlustý i tenký, pastelky sadu 12 barev, fixy, 30 tvrdých výkresů A4, ubrus na lavici přibližně 70x60 cm, papírové útěrky, kapsář na přivázání k lavici, pytlík na úbor, tričko, kraťasy, tepláky, cvičky do tělocvičny, botasky na hřiště, tepláková bunda.

Vše, co půjde, prosím, podepište.

1. školní den bude v pondělí 4. září
Slavnostní uvítání je v 8 hodin ve školní jídelně. Děti si přinesou přezůvky, aktovku.