Poslední aktualizace stránky 8.6.2017

Důležité dokumenty k zápisu do MŠ

Žádost o přijetí

Zápisní lístek

Optimalizací zabezpečení aplikace EŽK došlo ke změně adresy aplikace Bakaláři. Při přístupu přes internetový prohlížeč z PC použijte nově nastavený odkaz k přihlášení do EŽK, který najdete na našich stránkách. Na adrese uložené v historii Vašeho prohlížeče bude zobrazena výstraha s chybou certifikátu

Změna se týká i přístupu z mobilní aplikace Bakaláři. Nejjednodušší způsob změny adresy je odhlásit se z mobilní aplikace Bakaláři a znovu dát vyhledat školu a přihlásit se.
Nové URL ZS Dolní Loučky je: https://zsdolniloucky.bakalari.cz/bakalari/login.aspx.
Přihlašovací údaje zůstávají platné.
Přihlášení do elektronické žákovské knížky
Nastavení mobilních Bakalářů po změně zabezpečení

Kritéria pro přijetí dětí do MŠ Dolní Loučky

Příspěvek rodičů na MŠ

Platba činí 340,- Kč za žáka měsíčně a provádí se převodem na účet čtvrtletně nebo měsíčně.

Platba za žáky předškolního věku se neprovádí, pokud dítě nemělo odklad školní docházky.

Dagmar Hošková, ved. uč. MŠ