Sportovní soutěže

Poslední aktualizace stránky 31.5.2017

Házená - 1. stupeň

Děti 1. - 4. třídy naší školy se zúčastnily Kuřimské ligy v házené.

Ve čtyřech kolech naši sportovci bojovali s družstvy z Kuřimi, Lipůvky a Drásova. Po dokončení celého turnaje jsme získali následující umístění:

• 1. kategorie (1.a 2.třída) - 6. místo
  • 2. kategorie ( 3.třída) - 9.místo
  • 3. kategorie (4. třída) - 4. místo

Všem našim sportovcům blahopřejeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.

Mgr. Květoslava Maloňová a Mgr. Romana Muzikantová

Minipřehazovaná

Chlapci z 5. třídy se dne 8.3.2017 vydali soutěžit v minipřehazované do okresního kola v Pohořelicích a obsadili krásné 3.místo.

Dne 1.3.2017 soutěžilo chlapecké a dívčí družstvo v minipřehazované v Deblíně, kde proběhlo okrskové kolo. Družstva byla složená s žáků 5. ročníku. Dívky i chlapci hráli moc dobře a sbírali body za vítězství. Dívčí družstvo skončilo na 2.místě a chlapecké obsadilo 1.místo a postoupilo do okresního kola do Pohořelic.

Vítězné chlapecké družstvo se dne 8.3.2017 vydalo soutěžit v minipřehazované do okresního kola v Pohořelicích. I zde se jim dařilo. Chlapci 5. ročníku - Adam Šváb, Tomáš Pařízek, Jaroslav Dohnálek, Filip Sojka, Marek Chudáček, obsadili krásné 3.místo a do školy přivezli pohár.

Mgr. Romana Muzikantová